Maagiline abivahend PÜHVLI AASTA RIPUTIS

13,80

Tootekood: 302032 Kategooria:

Kirjeldus

Pühvli kuju on väga iseloomulik 2021 aastale ehk valge yin metall Pühvli energiale. Tegemist pole puhkava, ega võitleva aastaga, vaid töö ja eneseteostuse aastaga. Pühvel on keskendunud, ta on on kohusetundlik, järjekindel ja tegus. Oma kindlate, kuid mitte väga pikkade sammudega rühib ta läbi aasta. Teda võib usaldada, tema peale võib loota. Ta võib aeg-ajalt käre olla, kuid oma südames püüdleb ta rahu, ilu ja armastuse poole.

Pühvli kuju on kaunistatud feng shui oluliste sümbolitega:

  • Tema külgedel kujutatakse ükssarvikut, kes kannab endas õigluse ja jõu energiat ning edastab maailmale sõnumi: „Olen avatud võimalustele. Olen oma tulevikus kindel.“
  • Pühvli esijalg on kaunistatud elupuuga, mis näitab traditsioonide jätkusuutlikkust
  • Tagumine jalg on kaunistatud lootoseõiega, mis sümboliseerb süütust ja puhtust ning kannab endas valgustatuse energiat.
  • Pühvli seljal on kujutatud „rikkuse“ hieroglüüf.

 

Riputises kasutatukse punast paela, mis tähistab suurt jõudu, kirge ja rõõmu.

Riputise ülemisse ossa on punutud lõpmatuse sümbol ning alumise osa lõpetavad 4 punase ja 4 kuldse palliga ehitud paela, mis annavad teada, et Pühvli aasta rikkus seisneb inimestevahelises koostöös (2 suhted) ja 8 palli viitab sisemisele tarkusele ja teadmistele, mis inimestevahelist koostööd edasi viib.

Kui need märgusõnad on sinu jaoks olulised, siis pane Pühvli aasta riputis endaga seotud ruumidesse välja. Nii tõmbad sa oma ellu sarnast energiat, sest feng shui põhipostulaat ütleb: sarnane tõmbab sarnast.